Ultima notizia
Kapodol.com | Od leta 2002
09/01/2019 13:04 · Za Prvaka Slovenije 2017 VETERANI 35+, Za Prvaka Slovenije 2017, Ljubljana E.Leclerc U10 GibiŠport 2017/18, Ljubljana E.Leclerc U11 GibiŠport 2017/18, Ljubljana E.Leclerc U9 GibiŠport 2017/18, Grosuplje 1. zimska 2017/18, Grosuplje 2. zimska 2017/18, Hrpelje - Kozina 2017/18, Krško zimska 2018, Idrija veteranski turnir, UEFA Futsal EURO 2018, Ormož 2017/18, Ormož veterani 35+ 2017/18, Grosuplje 2018, PTL - Posavje Travnata Liga 2018, Šentjur 2018, Šentjur veterani 2018, Laško 2018, Summer Futsal Fest Koper turnir, Vrhpoljada turnir, Krško OFL, Za Prvaka Slovenije 2018, Za Prvaka Slovenije 2018 VETERANI 40+, Grosuplje 1. zimska, Grosuplje 2. zimska, Ljubljana E.Leclerc U11 GibiŠport, Ljubljana E.Leclerc U10 GibiŠport, Ljubljana E.Leclerc U12 GibiŠport, Laško veterani 2018, Hrpelje - Kozina, Ljubljana UHLSPORT Univerzitetna Futsal Liga, Litija, Krško zimska 2019, Novo Mesto 1. liga futsal, Novo Mesto 2. liga futsal

21. VETERANSKI TURNIR V MALEM NOGOMETU IDRIJA 2019

Veterani ND Idrija vabijo na 21. VETERANSKI TURNIR V MALEM NOGOMETU IDRIJA 2019 Vzporedno bo potekal tudi 1. veteranski turnir 50+ Turnirja bosta v soboto 26.01.2019 v idrijski Modri dvorani. Pravico nastopa na veteranskem turnirju 35+ imajo igralci rojeni v letniku 1984 in starejši, na turnirju 50+ pa igralci rojeni v letniku 1969 in starejši. Igra se 5 + 1. Čas igranja: 1 x 16 min brez polčasov in brez time outov. Prijavnina 70 €. Pokali in praktične nagrade za oba turnirja. Prijave do petka 18.1.2019 na 041 476 990 Vinko Rejc.

Vedere
0 Mi piace · 0 Commenti

Mi piace Commento
Calendario
Squadra Data Parziali Risultato
Vedere LjubljanaLjubljana SavaSava Sab, 01/12/2018 09:00ŠRC Šentvid, Ljubljana 00 Sab, 01/12/2018 09:00ŠRC Šentvid, Ljubljana
Vedere Utrip Bohinjska BistricaUtrip Bohinjska Bistrica SavaSava Sab, 01/12/2018 09:20ŠRC Šentvid, Ljubljana 01 Sab, 01/12/2018 09:20ŠRC Šentvid, Ljubljana
Vedere Utrip Bohinjska BistricaUtrip Bohinjska Bistrica YU Team LitijaYU Team Litija Sab, 01/12/2018 09:40ŠRC Šentvid, Ljubljana 41 Sab, 01/12/2018 09:40ŠRC Šentvid, Ljubljana
Vedere LjubljanaLjubljana YU Team LitijaYU Team Litija Sab, 01/12/2018 10:00ŠRC Šentvid, Ljubljana 04 Sab, 01/12/2018 10:00ŠRC Šentvid, Ljubljana
Vedere LjubljanaLjubljana Prijatelji BrežicePrijatelji Brežice Sab, 01/12/2018 10:20ŠRC Šentvid, Ljubljana 03 Sab, 01/12/2018 10:20ŠRC Šentvid, Ljubljana
Vedere Ribarnica Cerkvenik KozinaRibarnica Cerkvenik Kozina Prijatelji BrežicePrijatelji Brežice Sab, 01/12/2018 10:40ŠRC Šentvid, Ljubljana 13 Sab, 01/12/2018 10:40ŠRC Šentvid, Ljubljana
Vedere Ribarnica Cerkvenik KozinaRibarnica Cerkvenik Kozina Arizona Bar IzolaArizona Bar Izola Sab, 01/12/2018 11:00ŠRC Šentvid, Ljubljana 20 Sab, 01/12/2018 11:00ŠRC Šentvid, Ljubljana
Vedere LomanošeLomanoše Arizona Bar IzolaArizona Bar Izola Sab, 01/12/2018 11:20ŠRC Šentvid, Ljubljana 30 Sab, 01/12/2018 11:20ŠRC Šentvid, Ljubljana
Vedere LomanošeLomanoše SavaSava Sab, 01/12/2018 11:40ŠRC Šentvid, Ljubljana 20 Sab, 01/12/2018 11:40ŠRC Šentvid, Ljubljana
Vedere YU Team LitijaYU Team Litija SavaSava Sab, 01/12/2018 12:00ŠRC Šentvid, Ljubljana 31 Sab, 01/12/2018 12:00ŠRC Šentvid, Ljubljana
Vedere YU Team LitijaYU Team Litija Prijatelji BrežicePrijatelji Brežice Sab, 01/12/2018 12:20ŠRC Šentvid, Ljubljana 32 Sab, 01/12/2018 12:20ŠRC Šentvid, Ljubljana
Vedere Arizona Bar IzolaArizona Bar Izola Prijatelji BrežicePrijatelji Brežice Sab, 01/12/2018 12:40ŠRC Šentvid, Ljubljana 11 Sab, 01/12/2018 12:40ŠRC Šentvid, Ljubljana
Vedere Arizona Bar IzolaArizona Bar Izola Utrip Bohinjska BistricaUtrip Bohinjska Bistrica Sab, 01/12/2018 13:00ŠRC Šentvid, Ljubljana 00 Sab, 01/12/2018 13:00ŠRC Šentvid, Ljubljana
Vedere Ribarnica Cerkvenik KozinaRibarnica Cerkvenik Kozina Utrip Bohinjska BistricaUtrip Bohinjska Bistrica Sab, 01/12/2018 13:20ŠRC Šentvid, Ljubljana 42 Sab, 01/12/2018 13:20ŠRC Šentvid, Ljubljana
Vedere Ribarnica Cerkvenik KozinaRibarnica Cerkvenik Kozina LomanošeLomanoše Sab, 01/12/2018 13:40ŠRC Šentvid, Ljubljana 13 Sab, 01/12/2018 13:40ŠRC Šentvid, Ljubljana
Vedere LjubljanaLjubljana LomanošeLomanoše Sab, 01/12/2018 14:00ŠRC Šentvid, Ljubljana 02 Sab, 01/12/2018 14:00ŠRC Šentvid, Ljubljana
Vedere LjubljanaLjubljana Arizona Bar IzolaArizona Bar Izola Sab, 01/12/2018 14:20ŠRC Šentvid, Ljubljana 12 Sab, 01/12/2018 14:20ŠRC Šentvid, Ljubljana
Vedere Prijatelji BrežicePrijatelji Brežice Utrip Bohinjska BistricaUtrip Bohinjska Bistrica Sab, 01/12/2018 14:40ŠRC Šentvid, Ljubljana 00 Sab, 01/12/2018 14:40ŠRC Šentvid, Ljubljana
Vedere YU Team LitijaYU Team Litija Arizona Bar IzolaArizona Bar Izola Sab, 01/12/2018 19:00ŠRC Šentvid, Ljubljana 03 Sab, 01/12/2018 19:00ŠRC Šentvid, Ljubljana
Vedere SavaSava Arizona Bar IzolaArizona Bar Izola Sab, 01/12/2018 19:20ŠRC Šentvid, Ljubljana 21 Sab, 01/12/2018 19:20ŠRC Šentvid, Ljubljana
Vedere Ribarnica Cerkvenik KozinaRibarnica Cerkvenik Kozina SavaSava Sab, 01/12/2018 19:40ŠRC Šentvid, Ljubljana 13 Sab, 01/12/2018 19:40ŠRC Šentvid, Ljubljana
Vedere Ribarnica Cerkvenik KozinaRibarnica Cerkvenik Kozina LjubljanaLjubljana Sab, 01/12/2018 20:00ŠRC Šentvid, Ljubljana 30 Sab, 01/12/2018 20:00ŠRC Šentvid, Ljubljana
Vedere LjubljanaLjubljana Utrip Bohinjska BistricaUtrip Bohinjska Bistrica Sab, 01/12/2018 20:20ŠRC Šentvid, Ljubljana 03 Sab, 01/12/2018 20:20ŠRC Šentvid, Ljubljana
Vedere Utrip Bohinjska BistricaUtrip Bohinjska Bistrica LomanošeLomanoše Sab, 01/12/2018 20:40ŠRC Šentvid, Ljubljana 15 Sab, 01/12/2018 20:40ŠRC Šentvid, Ljubljana
Vedere LomanošeLomanoše Prijatelji BrežicePrijatelji Brežice Sab, 01/12/2018 21:00ŠRC Šentvid, Ljubljana 30 Sab, 01/12/2018 21:00ŠRC Šentvid, Ljubljana
Vedere Prijatelji BrežicePrijatelji Brežice SavaSava Sab, 01/12/2018 21:20ŠRC Šentvid, Ljubljana 12 Sab, 01/12/2018 21:20ŠRC Šentvid, Ljubljana
Vedere Ribarnica Cerkvenik KozinaRibarnica Cerkvenik Kozina YU Team LitijaYU Team Litija Sab, 01/12/2018 21:40ŠRC Šentvid, Ljubljana 30 Sab, 01/12/2018 21:40ŠRC Šentvid, Ljubljana
Vedere LomanošeLomanoše YU Team LitijaYU Team Litija Sab, 01/12/2018 18:40ŠRC Šentvid, Ljubljana Sab, 01/12/2018 18:40ŠRC Šentvid, Ljubljana
Vedi calendario Skupinski del

Goals

Nome Squadra Valore
Vedere Mitja KoderMitja Koder Lomanoše 7
Vedere Marcel GrahMarcel Grah Sava 6
Vedere Tomaž KožarTomaž Kožar Prijatelji Brežice 4
Vedere Siniša MarinovićSiniša Marinović YU Team Litija 4
Vedere Nejc BrusarNejc Brusar Lomanoše 3

Cartellini gialli

Nome Squadra Valore
Vedere Tomaž KožarTomaž Kožar Prijatelji Brežice 1

Cartellini rossi

Nome Squadra Valore
Vedere Jasmin DedičJasmin Dedič Arizona Bar Izola 1
Vedere Andraž KisovecAndraž Kisovec Ribarnica Cerkvenik Kozina 1

Files

Nome Taglia Data
Vedere MZS mali nogomet razpis 7 državno prvenstvo Za Prvaka Slovenije 2018 398,28 KB 28/09/2018

Il tuo browser non era in grado di caricare tutte le risorse del nostro sito. Questo é probabilmente dovuto ad un firewall o una proxy o una impostazione del tuo browser.

Puoi premere Ctrl + F5 or Ctrl + Shift + R per forzare il tuo browser a caricarle. Se non funziona, prova a usare un altro browser o contatta il tuo amministratore di sistema o ISP per risolvere il problema.