Última noticia
Kapodol.com | Od leta 2002
09/01/2019 13:04 · Za Prvaka Slovenije 2017 VETERANI 35+, Za Prvaka Slovenije 2017, Ljubljana E.Leclerc U10 GibiŠport 2017/18, Ljubljana E.Leclerc U11 GibiŠport 2017/18, Ljubljana E.Leclerc U9 GibiŠport 2017/18, Grosuplje 1. zimska 2017/18, Grosuplje 2. zimska 2017/18, Hrpelje - Kozina 2017/18, Krško zimska 2018, Idrija veteranski turnir, UEFA Futsal EURO 2018, Ormož 2017/18, Ormož veterani 35+ 2017/18, Grosuplje 2018, PTL - Posavje Travnata Liga 2018, Šentjur 2018, Šentjur veterani 2018, Laško 2018, Summer Futsal Fest Koper turnir, Vrhpoljada turnir, Krško OFL, Za Prvaka Slovenije 2018, Za Prvaka Slovenije 2018 VETERANI 40+, Grosuplje 1. zimska, Grosuplje 2. zimska, Ljubljana E.Leclerc U11 GibiŠport, Ljubljana E.Leclerc U10 GibiŠport, Ljubljana E.Leclerc U12 GibiŠport, Laško veterani 2018, Hrpelje - Kozina, Ljubljana UHLSPORT Univerzitetna Futsal Liga, Litija, Krško zimska 2019, Novo Mesto 1. liga futsal, Novo Mesto 2. liga futsal

21. VETERANSKI TURNIR V MALEM NOGOMETU IDRIJA 2019

Veterani ND Idrija vabijo na 21. VETERANSKI TURNIR V MALEM NOGOMETU IDRIJA 2019 Vzporedno bo potekal tudi 1. veteranski turnir 50+ Turnirja bosta v soboto 26.01.2019 v idrijski Modri dvorani. Pravico nastopa na veteranskem turnirju 35+ imajo igralci rojeni v letniku 1984 in starejši, na turnirju 50+ pa igralci rojeni v letniku 1969 in starejši. Igra se 5 + 1. Čas igranja: 1 x 16 min brez polčasov in brez time outov. Prijavnina 70 €. Pokali in praktične nagrade za oba turnirja. Prijave do petka 18.1.2019 na 041 476 990 Vinko Rejc.

Veure
0 M'agrada · 0 Comentaris

M'agrada Comentar
Calendari
Equip Data Parcials Resultat
Veure LjubljanaLjubljana SavaSava Dis, 01/12/2018 09:00ŠRC Šentvid, Ljubljana 00 Dis, 01/12/2018 09:00ŠRC Šentvid, Ljubljana
Veure Utrip Bohinjska BistricaUtrip Bohinjska Bistrica SavaSava Dis, 01/12/2018 09:20ŠRC Šentvid, Ljubljana 01 Dis, 01/12/2018 09:20ŠRC Šentvid, Ljubljana
Veure Utrip Bohinjska BistricaUtrip Bohinjska Bistrica YU Team LitijaYU Team Litija Dis, 01/12/2018 09:40ŠRC Šentvid, Ljubljana 41 Dis, 01/12/2018 09:40ŠRC Šentvid, Ljubljana
Veure LjubljanaLjubljana YU Team LitijaYU Team Litija Dis, 01/12/2018 10:00ŠRC Šentvid, Ljubljana 04 Dis, 01/12/2018 10:00ŠRC Šentvid, Ljubljana
Veure LjubljanaLjubljana Prijatelji BrežicePrijatelji Brežice Dis, 01/12/2018 10:20ŠRC Šentvid, Ljubljana 03 Dis, 01/12/2018 10:20ŠRC Šentvid, Ljubljana
Veure Ribarnica Cerkvenik KozinaRibarnica Cerkvenik Kozina Prijatelji BrežicePrijatelji Brežice Dis, 01/12/2018 10:40ŠRC Šentvid, Ljubljana 13 Dis, 01/12/2018 10:40ŠRC Šentvid, Ljubljana
Veure Ribarnica Cerkvenik KozinaRibarnica Cerkvenik Kozina Arizona Bar IzolaArizona Bar Izola Dis, 01/12/2018 11:00ŠRC Šentvid, Ljubljana 20 Dis, 01/12/2018 11:00ŠRC Šentvid, Ljubljana
Veure LomanošeLomanoše Arizona Bar IzolaArizona Bar Izola Dis, 01/12/2018 11:20ŠRC Šentvid, Ljubljana 30 Dis, 01/12/2018 11:20ŠRC Šentvid, Ljubljana
Veure LomanošeLomanoše SavaSava Dis, 01/12/2018 11:40ŠRC Šentvid, Ljubljana 20 Dis, 01/12/2018 11:40ŠRC Šentvid, Ljubljana
Veure YU Team LitijaYU Team Litija SavaSava Dis, 01/12/2018 12:00ŠRC Šentvid, Ljubljana 31 Dis, 01/12/2018 12:00ŠRC Šentvid, Ljubljana
Veure YU Team LitijaYU Team Litija Prijatelji BrežicePrijatelji Brežice Dis, 01/12/2018 12:20ŠRC Šentvid, Ljubljana 32 Dis, 01/12/2018 12:20ŠRC Šentvid, Ljubljana
Veure Arizona Bar IzolaArizona Bar Izola Prijatelji BrežicePrijatelji Brežice Dis, 01/12/2018 12:40ŠRC Šentvid, Ljubljana 11 Dis, 01/12/2018 12:40ŠRC Šentvid, Ljubljana
Veure Arizona Bar IzolaArizona Bar Izola Utrip Bohinjska BistricaUtrip Bohinjska Bistrica Dis, 01/12/2018 13:00ŠRC Šentvid, Ljubljana 00 Dis, 01/12/2018 13:00ŠRC Šentvid, Ljubljana
Veure Ribarnica Cerkvenik KozinaRibarnica Cerkvenik Kozina Utrip Bohinjska BistricaUtrip Bohinjska Bistrica Dis, 01/12/2018 13:20ŠRC Šentvid, Ljubljana 42 Dis, 01/12/2018 13:20ŠRC Šentvid, Ljubljana
Veure Ribarnica Cerkvenik KozinaRibarnica Cerkvenik Kozina LomanošeLomanoše Dis, 01/12/2018 13:40ŠRC Šentvid, Ljubljana 13 Dis, 01/12/2018 13:40ŠRC Šentvid, Ljubljana
Veure LjubljanaLjubljana LomanošeLomanoše Dis, 01/12/2018 14:00ŠRC Šentvid, Ljubljana 02 Dis, 01/12/2018 14:00ŠRC Šentvid, Ljubljana
Veure LjubljanaLjubljana Arizona Bar IzolaArizona Bar Izola Dis, 01/12/2018 14:20ŠRC Šentvid, Ljubljana 12 Dis, 01/12/2018 14:20ŠRC Šentvid, Ljubljana
Veure Prijatelji BrežicePrijatelji Brežice Utrip Bohinjska BistricaUtrip Bohinjska Bistrica Dis, 01/12/2018 14:40ŠRC Šentvid, Ljubljana 00 Dis, 01/12/2018 14:40ŠRC Šentvid, Ljubljana
Veure YU Team LitijaYU Team Litija Arizona Bar IzolaArizona Bar Izola Dis, 01/12/2018 19:00ŠRC Šentvid, Ljubljana 03 Dis, 01/12/2018 19:00ŠRC Šentvid, Ljubljana
Veure SavaSava Arizona Bar IzolaArizona Bar Izola Dis, 01/12/2018 19:20ŠRC Šentvid, Ljubljana 21 Dis, 01/12/2018 19:20ŠRC Šentvid, Ljubljana
Veure Ribarnica Cerkvenik KozinaRibarnica Cerkvenik Kozina SavaSava Dis, 01/12/2018 19:40ŠRC Šentvid, Ljubljana 13 Dis, 01/12/2018 19:40ŠRC Šentvid, Ljubljana
Veure Ribarnica Cerkvenik KozinaRibarnica Cerkvenik Kozina LjubljanaLjubljana Dis, 01/12/2018 20:00ŠRC Šentvid, Ljubljana 30 Dis, 01/12/2018 20:00ŠRC Šentvid, Ljubljana
Veure LjubljanaLjubljana Utrip Bohinjska BistricaUtrip Bohinjska Bistrica Dis, 01/12/2018 20:20ŠRC Šentvid, Ljubljana 03 Dis, 01/12/2018 20:20ŠRC Šentvid, Ljubljana
Veure Utrip Bohinjska BistricaUtrip Bohinjska Bistrica LomanošeLomanoše Dis, 01/12/2018 20:40ŠRC Šentvid, Ljubljana 15 Dis, 01/12/2018 20:40ŠRC Šentvid, Ljubljana
Veure LomanošeLomanoše Prijatelji BrežicePrijatelji Brežice Dis, 01/12/2018 21:00ŠRC Šentvid, Ljubljana 30 Dis, 01/12/2018 21:00ŠRC Šentvid, Ljubljana
Veure Prijatelji BrežicePrijatelji Brežice SavaSava Dis, 01/12/2018 21:20ŠRC Šentvid, Ljubljana 12 Dis, 01/12/2018 21:20ŠRC Šentvid, Ljubljana
Veure Ribarnica Cerkvenik KozinaRibarnica Cerkvenik Kozina YU Team LitijaYU Team Litija Dis, 01/12/2018 21:40ŠRC Šentvid, Ljubljana 30 Dis, 01/12/2018 21:40ŠRC Šentvid, Ljubljana
Veure LomanošeLomanoše YU Team LitijaYU Team Litija Dis, 01/12/2018 18:40ŠRC Šentvid, Ljubljana Dis, 01/12/2018 18:40ŠRC Šentvid, Ljubljana
Veure calendari Skupinski del

Gols

Nom Equip Valor
Veure Mitja KoderMitja Koder Lomanoše 7
Veure Marcel GrahMarcel Grah Sava 6
Veure Tomaž KožarTomaž Kožar Prijatelji Brežice 4
Veure Siniša MarinovićSiniša Marinović YU Team Litija 4
Veure Nejc BrusarNejc Brusar Lomanoše 3

Targetes grogues

Nom Equip Valor
Veure Tomaž KožarTomaž Kožar Prijatelji Brežice 1

Targetes vermelles

Nom Equip Valor
Veure Jasmin DedičJasmin Dedič Arizona Bar Izola 1
Veure Andraž KisovecAndraž Kisovec Ribarnica Cerkvenik Kozina 1

Fitxers

Nom Mida Data
Veure MZS mali nogomet razpis 7 državno prvenstvo Za Prvaka Slovenije 2018 398,28 KB 28/09/2018

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.